Våre ansatte har lang kompetanse og god erfaring innen snekker -og entreprenøryrket generelt. Trenger du å ta kontakt med en bestemt ansatt, så har vi all kontaktinformasjonen her.
Bli gjerne mer kjent med Innherred Entreprenør.

Martin Sivertsen

Martin Sivertsen
Daglig Leder
47 99 88 88
martin@innherrede.no

Barbara Martyna Knutli

Barbara Martyna Knutli
Kontor/ HMS
96 71 74 15
barbara@innherrede.no

Jo Ivar Rostad

Jo Ivar Rostad
Byggmester/ Faglig leder
93 83 98 07
joivar@innherrede.no

Kåre Johan Trælnes

Kåre Johan Trælnes
Byggmester
48 99 48 88
karejohan@innherrede.no

Pål Erik Lyngstad

Pål Erik Lyngstad
Byggmester
91 68 39 28
palerik@innherrede.no

Bjørn Ove Salberg

Bjørn Ove Salberg
Tømrer
92 28 59 56
bjorn.ove@innherrede.no

Rune Selnes

Rune Selnes
Tømrer
40 14 61 21
rune@innherrede.no

Ole Fredrik Wollan

Ole Fredrik Wollan
Tømrer
98 67 83 05
ole.fredrik@innherrede.no

Tom Kenneth Norberg

Tom Kenneth Norberg
Hjelpearbeider/ Tømrer
41 17 32 01
tom.kenneth@innherrede.no

Roar Hagen

Roar Hagen
Tømrer
92 06 20 20
roar@innherrede.no

Martin Daniel Karlgård

Martin Daniel Karlgård
Tømrer
41 44 34 78
martin.daniel@innherrede.no

Erik Snerting

Erik Snerting
Tømrer
41 50 67 21
erik@innherrede.no

Dariusz Kedzierski

Dariusz Kedzierski
Hjelpearbeider/ Tømrer
99 86 79 55
dariusz@innherrede.no

Reidar Leangen

Reidar Leangen
Tømrer
91 15 23 17
reidar@innherrede.no

Pål Helge Opheim

Pål Helge Opheim
Tømrer
95 91 69 78
paalhelge@innherrede.no

Jan Trygve Hofstad

Jan Trygve Hofstad
Hjelpearbeider/ Tømrer
95 78 79 59
jan.trygve@innherrede.no

Michal Konopka

Michal Konopka
Tømrer
97 89 90 33
michal@innherrede.no

Torfinn Hynne

Torfinn Hynne
Tømrer
92 07 93 59
torfinn@innherrede.no

Salko Supur

Salko Supur
Hjelpearbeider/ Tømrer
48 21 75 84
salko@innherrede.no

Jakub Lahovsky

Jakub Lahovsky
Tømrer
48 66 28 12
jakub@innherrede.no

Jacek Platek

Jacek Platek
Tømrer
99 87 16 38
jacek@innherrede.no

Magnus Stenstad

Magnus Stenstad
Tømrer
95 20 73 97
magnus@innherrede.no

Steffen Reitan By

Steffen Reitan By
Tømrer
97 00 48 36
steffen.by@innherrede.no

Robin Flekstad

Robin Flekstad
Tømrer
98 83 75 22
robin@innherrede.no

Morten Laurgård

Morten Laurgård
Tømrer
45 86 17 30
morten@innherrede.no

Daniel Hajduk

Daniel Hajduk
Hjelpearbeider/ Tømrer
48 64 97 83
daniel@innherrede.no

Tadeusz Burban

Tadeusz Burban
Hjelpearbeider/ Tømrer
96 75 33 85
tadeusz@innherrede.no

Marek Cholewinski

Marek Cholewinski
Hjelpearbeider/ Tømrer
46 39 40 31
marek@innherrede.no

Odd Anders Amdahl

Odd Anders Amdahl
Hjelpearbeider/ Tømrer
92 23 26 44
odd.anders@innherrede.no

Audun Rosenvinge

Audun Rosenvinge
Tømrer
97 96 24 58
audun@innherrede.no

Mica Karstensen

Mica Karstensen
Tømrer Lærling
41 24 46 09
mica@innherrede.no

Erik Sundfær

Erik Sundfær
Tømrer
91 75 33 31
erik.s@innherrede.no

Gabriel Louis Gallardo

Gabriel Louis Gallardo
Hjelpearbeider/ Tømrer
93 92 83 43

Morten Skjelstad

Morten Skjelstad
Tømrer Lærling
90 53 29 95